Yasallaşma

Polonya'da Yasallaşma Danışmanlığı

Yabancı bir ülkede ikamet ve çalışma izni almak karmaşık bir süreç olabilir. Inexway HR Solutions olarak, Polonya'da yasallaşma sürecinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olmak için buradayız. Uzman ekibimiz, sizi Polonya'da yasal olarak çalışabilir bir duruma getirmek için gereken tüm adımları atmanız konusunda danışmanlık sağlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Vize Danışmanlığı

Polonya'da yasallaşma sürecinizin ilk adımı, uygun vize almakla başlar. Size en uygun vize türünü belirlemenize yardımcı oluyor ve vize başvuru sürecinizi yönlendiriyoruz.


Çalışma İzni Başvuruları

Polonya'da çalışma izni almak için gereken tüm belgeleri hazırlamanıza ve başvurularınızı tamamlamanıza yardımcı oluyoruz. İşverenlerle olan ilişkilerinizi yasal olarak düzenlerken sizi destekliyoruz.


İkamet İzni Danışmanlığı

Polonya'da kalıcı olarak yaşamak istiyorsanız, ikamet izni başvurusu yapmanız gerekir. Bu sürecin başından sonuna kadar danışmanlık hizmetimizle destekliyoruz.

Vergi ve Sosyal Güvence Danışmanlığı

Polonya'da çalışırken vergi ve sosyal güvence konularında sizi bilgilendiriyor ve bu konularda işverenizle birlikte uygun prosedürleri takip etmenize yardımcı oluyoruz.

 

Neden Biz?
 

Uzman Ekibimiz

Yasal prosedürleri en iyi şekilde anlamak ve uygulamak için deneyimli bir ekibe sahibiz.

Kişiselleştirilmiş Hizmet

Her durum farklıdır ve size özel bir yol haritası oluşturarak ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.
 

Sorunsuz Süreç

Karmaşık yasal prosedürleri sizin için basit ve sorunsuz bir şekilde yönlendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin Polonya'da başarılı bir şekilde yasallaşmalarını sağlamak için buradayız.

Polonya'da yasallaşma sürecinizi başlatmak ve sorunsuz bir şekilde yönlendirmek için bize katılın. Inexway HR Solutions olarak, her adımda yanınızdayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bize ulaşın.